Наші
партнери

Перелік компаній з якими ми співпрацюєм і про яких ми можем впевнено сказати, що це спеціалісти своєї справи і свою роботу вони роблять якістно. Радимо вам співпрацювати саме з ними.

VIS-A-VIS

VIS-A-VIS

Компанія працює на IT ринку України, Європи та США з 2003 року. За цей час вдалося успішно створити понад 500 інтернет-проєктів – починаючи від досліджень, прототипів, вебдизайну та створення фірмового стилю компаній, закінчуючи розробкою сучасних вебпроєктів та високонавантажених онлайн-сервісів. Досвід, креатив, використання сучасних технологій у створенні сайтів та робота над багатьма відомими проєктами є гарантією того, що VIS-A-VIS знає, як створювати ефективні рішення для ведення бізнесу в інтернеті.

Детальніше
Holostenko & Partners

Holostenko & Partners

Сьогодні - це сертифікована агенція контекстної реклами Google Ads. Google Premier Partner. Компанія в роботі демонструє комплексний підхід до просування з аналітикою, розумінням бізнесу, та необхідними технічніми знаннями деталей систем просування. Працює як з малими, так і великими проектами. У відносинах тільки чесний партнерський підхід. Досвід складає більш ніж 500 проектів, та більше 10 років роботи. 90 % проектів є прибутковими.

Детальніше
SalesDrive

SalesDrive

SalesDrive - українська CRM-система для інтернет-магазинів, заснована в 2012 році. SalesDrive автоматизує обробку замовлень, створення і відстеження статусів ТТН, облік складу. SalesDrive фіксує комунікації з клієнтом (дзвінки, SMS, email) та допомагає контролювати роботу менеджерів. Усі необхідні для роботи інтернет-магазинів функції та інтеграції - уже готові.

Детальніше
response