Наші
партнери

Перелік компаній з якими ми співпрацюєм і про яких ми можем впевнено сказати, що це спеціалісти своєї справи і свою роботу вони роблять якістно. Радимо вам співпрацювати саме з ними.

VIS-A-VIS

VIS-A-VIS

Компанія працює на IT ринку України, Європи та США з 2003 року. За цей час вдалося успішно створити понад 500 інтернет-проєктів – починаючи від досліджень, прототипів, вебдизайну та створення фірмового стилю компаній, закінчуючи розробкою сучасних вебпроєктів та високонавантажених онлайн-сервісів. Досвід, креатив, використання сучасних технологій у створенні сайтів та робота над багатьма відомими проєктами є гарантією того, що VIS-A-VIS знає, як створювати ефективні рішення для ведення бізнесу в інтернеті.

Детальніше
Холостенко і Партнери

Холостенко і Партнери

Сьогодні - це сертифікована агенція контекстної реклами Google Ads і міцно тримає цей статус багато років. Це означає: - у команді є сертифіковані фахіці; - агенція слідує за всіма рекомендаціями Google Ads (Adwords); - команда володіє конкретним пакетом клієнтів і рекламним обігом; - індивідуальна підтримка в центральному офісі Google. ​​Агенція реалізовує від малих до найскладніших проєктів з автоматизацією і програмуванням просування. Є одними з небагатьох у світі розробників скриптів Google Ads.

Детальніше
SalesDrive

SalesDrive

SalesDrive - українська CRM-система для інтернет-магазинів, заснована в 2012 році. SalesDrive автоматизує обробку замовлень, створення і відстеження статусів ТТН, облік складу. SalesDrive фіксує комунікації з клієнтом (дзвінки, SMS, email) та допомагає контролювати роботу менеджерів. Усі необхідні для роботи інтернет-магазинів функції та інтеграції - уже готові.

Детальніше

Наші клієнти

Видавництво

Видавництво "Біла Сова"

на сайт
Маркетплейс AIVA.club

Маркетплейс AIVA.club

на сайт
response