Mercurio CMS розроблена спеціально під інтернет-магазини та маркетплейси та не має жодних прихованих платежів чи щорічних/щомісячних доплат за оновлення.


На Mercurio CMS одразу можна розробити інтернет-магазин з будь-якими унікальними можливостями. CS-Cart обмежена шаблонами, які вже є в системі, а індивідуально щось доробити дуже складно.


Наша CMS розроблена українськими програмістами та вже протестована на сайтах великих корпорацій та держструктур. У нас одразу налаштовані всі необхідні функції під український ринок електронної комерції. CS-Cart — рішення для e-commerce від російської компанії, тож багато інтеграцій не підійдуть під наш ринок.

Загальне порівняння

Mercurio CMS


Mercurio CMS — рішення для e-commerce, що містить готовий до роботи інтернет-магазин та систему керування на базі прогресивних технологій: Laravel, Elasticsearch, Vue.JS.

Ми забезпечуємо техпідтримку, захищеність даних, підтримуємо стабільну та швидку роботу інтернет-магазину.

CMS оновлюємо ледь не кожного тижня. Усі нові функції синхронізовані з системою, доступні власникам Mercurio CMS одразу і безкоштовно.

CS-Cart


CS-Cart — це програмне забезпечення для інтернет-магазинів.

Організація техпідтримки, налаштування та вибір модулів, пошук якісних спеціалістів — все це лягає на ваші плечі. Просто оплатити ліцензію недостатньо, без додаткових витрат не обійтися.

Треба доплачувати за продовження ліцензії або обирати в 4 рази дорожчий пакет з довічною власністю. Будь-які оновлення чи додаткові модулі коштують дорого, безкоштовних немає.

Можливості

Mercurio CMS

Ваш інтернет-магазин буде налаштованим та повністю готовим до продажів

 • Уже “з коробки” доступні всі потрібні можливості для роботи в e-commerce. Додаємо контент — і продавати!

 • Товари можна розмістити додатково на 8 майданчиках, включно з популярними українськими маркетплейсами: Prom, Rozetka, Алло, Price.ua, Hotline, Епіцентр, Google Shopping, Facebook.

 • Від початку є можливість розширювати систему у будь-якому напрямі з нами чи самостійно зі своїми розробниками.

 • Надаємо повну документацію по роботі.

CS-Cart

Треба налаштувати й оптимізувати різні модулі

 • Інтернет-магазин буде створений за доступними в системі шаблонами. Модулі треба налаштувати зі спеціалістом.

 • Щоб допрацювати інтеграції з українським ринком електронної комерції, зробити інтеграції з платіжними системами та службами доставки чи просто додати новий блок, треба знайти розробника. Готовий пакет допрацьованих модулів під український ринок e-commerce додатково коштує близько 700$, а оновлення оплачуються теж додатково.

 • На CS-Cart вибір розробників невеликий, в основному всі займаються лише налаштуванням модулів.

 • Немає документації для розробників, модулі недокументовані.

Безпека

Mercurio CMS


Забезпечимо захист ваших даних та стабільну роботу.

 • Використовуємо надійні фреймворки, які пройшли перевірку в роботі з сайтами банків та держструктур. Ми постійно проводимо аудити CMS і тестуємо систему, тому надійна робота гарантована.
 • Над внесенням змін та оновлень CMS працюють виключно наші спеціалісти.

CS-Cart


Покупка ліцензії не гарантує якісну роботу.

 • Безпека CS-Cart сумнівна. Зовсім нещодавно дані клієнтів 35 тисяч інтернет-магазинів на цій CMS було злито в інтернет. Конфіденційні дані в небезпеці через велику кількість модулів невідомих розробників та відкритий до змін код.
 • Рівень безпеки вашого інтернет-магазину на CS-Cart залежить ще й від обраного хостингу та професійності розробників, яких ви наймете.

Підтримка

Mercurio CMS

Забезпечуємо технічну підтримку

 • Коли ви оберете техпідтримку з нашою командою, ми даємо довічну гарантію. Інтернет-магазин буде розміщено на серверах німецької компанії Hetzner (одні з найкращих у світі).

CS-Cart

Необхідно шукати підрядників

 • Ви маєте оплатити роботу спеціалістів, які забезпечать техпідтримку. Шукати підрядників доведеться самостійно чи обирати з партнерів компанії. Ніхто не гарантує якісну роботу рішення.

Швидкість

Mercurio CMS


Інтернет-магазин точно не “зависне”.

 • Швидкість роботи інтернет-магазину на Mercurio CMS становить 1,1 секунди. Навіть при мільйонах відвідувань сайту

CS-Cart


Залежить від встановлених модулів та хостингу.

 • Чим більше модулів, тим менша швидкість роботи сайту. Модулі ще й треба вдало синхронізувати та підібрати, щоб рішення працювало. В e-commerce цей показник дуже важливий, тож вкладати кошти в оптимізацію швидкості все одно доведеться.

Модулі та Шаблони

Mercurio CMS

Є рішення “з коробки” і можливість допрацювати будь-що

 • Ви одразу отримуєте готове рішення на тарифах Cloud та Box. 
 • Ми не закриваємо систему від доопрацювання, а також пропонуємо тариф Enterprise, на якому можна реалізувати для вас будь-які нові блоки, створити особливе рішення з нешаблонним дизайном чи втілити ваші інші задуми. Усі доопрацювання синхронізовані з системою.

CS-Cart

Треба обирати та синхронізувати їх

 • Якщо ви купили ліцензію, це не дає усіх потрібних можливостей. Шаблони можуть не підійти під ваші потреби або погано поєднуватися один з одним.
 • Будь-який, навіть невеликий простий модуль, коштує дорого. Додатково оплачується праця розробника, який синхронізує всі шаблони.

Таблица сравнения

Меркурио

CS Cart

Безкоштовні оновлення системи

Детальна документація по роботі з CMS

Готовий набір можливостей під e-commerce в Україні

Доступна техпідтримка

Можливість доопрацювань у будь-якому напрямі

Філософія Mercurio CMS — це прозорі тарифи без доплат за потрібні для e-commerce можливості. Ми створили систему спеціально під ринок електронної комерції в Україні та з часом плануємо вийти на світовий ринок. На відміну від CS-Cart, це не якась система з купою модулів, додаткових модулів та доплат за оновлення. Ми створюємо продукт, зручний для власників і простий в користуванні для клієнтів інтернет-магазинів. З Mercurio CMS можна швидко стартувати бізнес в інтернеті тільки оплативши ліцензію, адже все готово до роботи!


Для чого переплачувати за модулі й шукати підрядників, якщо можна обрати Mercurio CMS? Без переплати, з турботою про безпеку та гарантією роботи. Усе, щоб створити круте рішення для e-commerce в Україні.

Підтримка
та безпека

Досвід в галузі з 2003 року Досвід в галузі з 2003 року
Безпечне з'єднання HTTPS Безпечне з'єднання HTTPS
Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015) Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015)
Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017) Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017)
Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1) Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1)
Зберігання в Amazon або Hetzner Зберігання в Amazon або Hetzner
Використовуємо <span>прогресивні технології</span> для розробки

Використовуємо прогресивні технології для розробки

CMS Mercurio об’єднує переваги найпопулярніших у світі технологій: Laravel 8+, Vue.js 2+, Elasticsearch 7. Завдяки цьому робота інтернет-магазину стабільна та безпечна.

Залишити заявку
Гарантуємо <span>підтримку та безпеку</span> проєкту

Гарантуємо підтримку та безпеку проєкту

CMS Mercurio протестували служби безпеки держави та банківського сектора. Систему та її базові модулі розвиває виключно наша команда, яка в ІТ вже понад 18 років.

Залишити заявку
Без обмежень <span>в розвитку</span>

Без обмежень в розвитку

У вас є можливість самостійного розвитку системи в будь-якому напрямку за допомогою власної команди розробників. Немає абсолютно ніяких обмежень в рамках використовуваних технологій.

Залишити заявку
Можливо переїхати <span>з інших CMS</span>

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Залишити заявку
Залишити заявку

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

хорошоп
WordPress
OpenCart
Битрикс24
Prom
Olx
Залишити заявку

Оберіть
підходяще вам рішення

Cloud

Базове рішення з повним контролем працездатності вашого проекту. Розміщується на серверах Hetzner або Amazon

$ 1,000 + $ 50/міс

Купівля системи на нашому хостингу = 1000$ разовий платіж і потім абонентська плата за хостинг, забезпечення працездатності і підтримки всіх оновлень = 50 $ в місяць
Замовити

Box

Виділене рішення, яке встановлюється нами на сервері Клієнта або на рекомендованому нами хостингу.

$ 2,000 + $ 20/міс

Купівля системи з установкою нами на вашому хостингу = 2000$ разовий платіж і потім за бажання покупка підтримки всіх оновлень 20$ на місяць
Замовити

Enterprise

Individual

Індивідуальне рішення орієнтовано на потреби та вимоги Клієнта. Повна інтеграція в бізнес-процеси.

$ Індивідуально

оформити заявку
Відгуки наших
клієнтів
prev prev
Quote

У мене був хороший досвід розробки інтернет-магазину для нас, як виробників одягу. Команда порекомендували на початку запустити базову версію інтернет-магазину, а потім, після того як проект почне заробляти, вже впроваджувати всякі фішки, які мені хотілося. Я погодився і не пошкодував. До сих пір розвиваю свій проект. Все влаштовує. Рекомендую.

Андрій, фабрика Top Hat

Quote

Для створення сайту видавництва "Біла Сова" я звернулася до команди Mercurio CMS, так як вже раніше з ними працювали і знала, що якщо вони візьмуться - все буде ок. Цього разу у мене були обмеження по часу і бюджету, і хлопці за місяць без болю і труднощів зробили нам хороший робочий сайт, який закриває всі необхідні нам завдання. Також, що особисто для мене важливо, з людьми в цій компанією легко і цікаво працювати.

Христина, видавництво "Біла Сова"

Quote

Давно працюю з цією компанією. Зробив багато різних проектів в галузі електронної комерції та онлайн продажів. Давно спрацювалися, всім комфортно, розуміємо один одного без зайвої бюрократичної тяганини. Можу порадити без сумнівів.

Ігор, інтернет-магазин Бамбук

Quote

Робота з фахівцями команди цілком влаштовує. Все реалізовується дуже швидко і всі мої побажання і ідеї розуміються без довгих пояснень. У мене в проекті багато розробок під мої певні процеси і потреби.

В'ячеслав, друкарня "Конус-Ю"

response