Українська Mercurio CMS створена виключно для інтернет-магазинів та дозволяє отримати одразу готове рішення для e-commerce з техпідтримкою, усіма інтеграціями, налаштуваннями та гарантією наших розробників. CMS створена на основі популярних в Україні та світі технологій, розібратися може будь-який розробник, знайомий з фреймворком Laravel.


Magento — це також якісна платформа для електронної комерції, яка дуже популярна у світі. Проте для створення інтернет-магазину на цій CMS треба шукати розробника та вкладати дуже багато коштів через те, що в Україні розробкою на Magento займаються декілька компаній. Це складна та масивна система, яка не працюватиме без додаткових налаштувань.


Продажі — головний показник успішності для інтернет-магазину чи маркетплейса. Треба зважити усі “за” і “проти”, коли обираєте CMS для інтернет-магазину. Зайві функції й клопоти з розробкою на Magento забирають час. Тоді як з Mercurio CMS можна почати продавати швидко і без зайвих клопотів.


Для власника бізнесу, який хоче розвиватися у сфері e-commerce, є досить багато пропозицій від розробників. Однак, наша українська CMS має багато відмінностей з іншими системами. Ми створили Mercurio CMS спеціально для інтернет-магазинів та маркетплейсів. Це профільне рішення від наших розробників з техпідтримкою та гарантією.

Загальне порівняння

Mercurio CMS


Mercurio CMS — повномасштабне рішення, що включає готовий до роботи інтернет-магазин та систему керування на базі сучасних технологій.

Наша команда розробників гарантує налагоджену роботу CMS та захист від зломів, за потреби надаємо техпідтримку.

Усі налаштування включені у вартість ліцензії. Оновлення системи синхронізовані з наявними функціями та їх усі власники Mercurio CMS отримують безкоштовно.

Вартість ліцензії від 1 000$ включно з усіма налаштуваннями та первинним завантаженням контенту.

Magento


Magento — багатоканальна платформа для електронної комерції для інтернет-проєктів будь-якого рівня. Це не готове рішення, треба наймати розробника, який зробить налаштування.

Сама CMS не здатна працювати одразу, модулі має знайти та налаштувати спеціаліст. Розробників в Україні мало і послуги коштують досить дорого, бо система дуже складна. Техпідтримку також маєте забезпечити ви або найняти підрядника.

Ліцензійна версія коштує від 20 000$ на рік без вартості роботи розробників. Система і справді дуже потужна, має багато аналітики, але занадто дорога для того набору функцій, що необхідний для e-commerce.

Можливості платформ для електронної комерції

Mercurio CMS

Інтернет-магазин готовий до роботи одразу та не має обмежень у подальшому розвитку

 • Усі потрібні для роботи можливості підготовлені для вас одразу. Адаптуємо дизайн, кольори, надаємо оновлення системи мало не щотижня.

 • Можливості додати нові блоки, інтеграції, особливий дизайн, розширити інтернет-магазин до маркетплейса закладені одразу.

 • Кастомізувати інтернет-магазин можна з нашою командою чи вашими розробниками. Ми не закриваємо CMS від розвитку. Зробити це не складно, бо надаємо детальну документацію, а система створена на базі фреймворку Laravel (найпопулярніший у світі).

Magento

Є обмеження системи та додаткові оплати за великі суми продажів

 • У CMS Magento є величезна кількість модулів та можливостей. Та із них треба обрати потрібні саме вам, знайти розробника, який це все “упакує”, налаштує. Усе це займає зайвий час.

 • Крім базової комплектації, можна докупити розширення та налаштувати інтеграції з різними сервісами. Але тільки з тими службами й сервісами, модулі до яких вже є.

 • Є обмеження і по роботі вартості ліцензії. Якщо ваш прибуток з сайту на Magento зросте, то і вартість ліцензії на рік також збільшується в ціні.

Підтримка

Mercurio CMS


Забезпечуємо техпідтримку

 • Інтернет-магазин на Mercurio CMS можна підтримувати з нашою допомогою, з іншими спеціалістами або самостійно. За умови техпідтримки наших спеціалістів ви отримуєте довічну гарантію.

Magento


Розробників потрібно наймати окремо

 • В Україні розробкою та підтримкою Magento займаються не багато студій та розробників.
 • Серед них треба ще й знайти справжніх спеціалістів, які забезпечать якісну підтримку. Через невелику конкуренцію і складність системи, підтримка дорога.

Безпека

Mercurio CMS

Інтернет-магазин захищений від атак та зломів, ми надаємо гарантію роботи

 • Система закрита, зміни вносять тільки наші розробники. Забезпечуємо захист інтернет-магазину від атак та зломів та використовуємо безпечні та прогресивні технології.
 • Mercurio CMS проходить стабільні аудити і тестування нашим коштом. За потреби наша команда завжди на зв’язку.

Magento

Без гарантій стабільної роботи та захищеності

 • Безпека CMS великою мірою залежатиме від спеціаліста, якого ви знайдете для розробки та техпідтримки.
 • Перевірки системи на помилки, оновлення, забезпечення захисту конфіденційних даних, надання доступів працівникам — про все це дбаєте ви.

Швидкість завантаження інтернет-магазину

Mercurio CMS


Швидка робота гарантована завдяки продуманій архітектурі

 • Особливу увагу ми приділяємо швидкості завантаження сайту, у нас цей показник становить близько 1,1 секунди. Навіть при мільйонах відвідувань за добу швидкість не змінюється. Додаткові блоки, сотні фільтрів товарів не впливають на цей показник.

Magento


Залежить від кількості встановлених розширень

 • Система потребує доопрацювання спеціалістами. Якщо встановити багато розширень чи додати велику кількість товарів, необхідно налаштовувати і швидкість.

Таблица сравнения

Меркурио

Magento

Одразу є команда розробників

Платформа для електронної комерції укомплектована усіма можливостями й готов до роботи

За продовження ліцензії необхідно доплачувати щороку

Без доплати за оновлення

Дорога робота розробників та невеликий їх вибір

Mercurio CMS створена як готове рішення для електронної комерції. Замовляєте — і можете почати продавати вже за тиждень. Система повністю налаштована під український ринок та має всі необхідні функції одразу. Налаштування інтеграцій, первинне завантаження вашого контенту, оновлення CMS одразу включені у вартість ліцензії, ціна якої стартує від 1 000$. Додаткових прихованих платежів за ліцензію немає. В порівнянні з Magento ціна нижча в десяток разів.

Навіщо переплачувати за непотрібні функції й модулі? Просто обирайте розробку на українській Mercurio CMS та починайте заробляти!

Підтримка
та безпека

Досвід в галузі з 2003 року Досвід в галузі з 2003 року
Безпечне з'єднання HTTPS Безпечне з'єднання HTTPS
Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015) Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015)
Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017) Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017)
Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1) Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1)
Зберігання в Amazon або Hetzner Зберігання в Amazon або Hetzner
Використовуємо <span>прогресивні технології</span> для розробки

Використовуємо прогресивні технології для розробки

CMS Mercurio об’єднує переваги найпопулярніших у світі технологій: Laravel 8+, Vue.js 2+, Elasticsearch 7. Завдяки цьому робота інтернет-магазину стабільна та безпечна.

Залишити заявку
Гарантуємо <span>підтримку та безпеку</span> проєкту

Гарантуємо підтримку та безпеку проєкту

CMS Mercurio протестували служби безпеки держави та банківського сектора. Систему та її базові модулі розвиває виключно наша команда, яка в ІТ вже понад 18 років.

Залишити заявку
Без обмежень <span>в розвитку</span>

Без обмежень в розвитку

У вас є можливість самостійного розвитку системи в будь-якому напрямку за допомогою власної команди розробників. Немає абсолютно ніяких обмежень в рамках використовуваних технологій.

Залишити заявку
Можливо переїхати <span>з інших CMS</span>

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Залишити заявку
Залишити заявку

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

хорошоп
WordPress
OpenCart
Битрикс24
Prom
Olx
Залишити заявку

Оберіть
підходяще вам рішення

Cloud

Базове рішення з повним контролем працездатності вашого проекту. Розміщується на серверах Hetzner або Amazon

$ 1,000 + $ 50/міс

Купівля системи на нашому хостингу = 1000$ разовий платіж і потім абонентська плата за хостинг, забезпечення працездатності і підтримки всіх оновлень = 50 $ в місяць
Замовити

Box

Виділене рішення, яке встановлюється нами на сервері Клієнта або на рекомендованому нами хостингу.

$ 2,000 + $ 20/міс

Купівля системи з установкою нами на вашому хостингу = 2000$ разовий платіж і потім за бажання покупка підтримки всіх оновлень 20$ на місяць
Замовити

Enterprise

Individual

Індивідуальне рішення орієнтовано на потреби та вимоги Клієнта. Повна інтеграція в бізнес-процеси.

$ Індивідуально

оформити заявку
Відгуки наших
клієнтів
prev prev
Quote

У мене був хороший досвід розробки інтернет-магазину для нас, як виробників одягу. Команда порекомендували на початку запустити базову версію інтернет-магазину, а потім, після того як проект почне заробляти, вже впроваджувати всякі фішки, які мені хотілося. Я погодився і не пошкодував. До сих пір розвиваю свій проект. Все влаштовує. Рекомендую.

Андрій, фабрика Top Hat

Quote

Для створення сайту видавництва "Біла Сова" я звернулася до команди Mercurio CMS, так як вже раніше з ними працювали і знала, що якщо вони візьмуться - все буде ок. Цього разу у мене були обмеження по часу і бюджету, і хлопці за місяць без болю і труднощів зробили нам хороший робочий сайт, який закриває всі необхідні нам завдання. Також, що особисто для мене важливо, з людьми в цій компанією легко і цікаво працювати.

Христина, видавництво "Біла Сова"

Quote

Давно працюю з цією компанією. Зробив багато різних проектів в галузі електронної комерції та онлайн продажів. Давно спрацювалися, всім комфортно, розуміємо один одного без зайвої бюрократичної тяганини. Можу порадити без сумнівів.

Ігор, інтернет-магазин Бамбук

Quote

Робота з фахівцями команди цілком влаштовує. Все реалізовується дуже швидко і всі мої побажання і ідеї розуміються без довгих пояснень. У мене в проекті багато розробок під мої певні процеси і потреби.

В'ячеслав, друкарня "Конус-Ю"

response