Mercurio CMS допоможе, якщо ви плануєте розвивати свій бізнес та інтернет-магазин, збільшувати кількість товарів, хочете мати доступ до 9 платформ електронної комерції одразу. Prom підійде для відносно невеликого обсягу товарів та якщо ваша аудиторія знаходиться виключно на цьому сервісі.


Наша CMS відкриває безліч можливостей для продажів в інтернеті. Придбавши ліцензію, ви стаєте власником інтернет-магазину та можете розвивати його без рамок: додавати інтеграції, нові блоки, незвичайний дизайн чи створювати новітні функції. Оновлення системи безкоштовні та за планом. Здається, що Prom — дешеве й просте рішення. Однак, одразу можна не зрозуміти, що сервіс стягує додаткові комісії за покупки ваших товарів та бере доплату за покази у каталозі.


У Mercurio CMS є можливість розмістити товари і на Prom. Крім цього, ви отримаєте власний інтернет-магазин з широкими можливостями, ніж в SaaS-платформи. Порівняємо ці системи, щоб ви змогли зробити вибір.

Загальне порівняння

Mercurio CMS


Mercurio CMS — повноцінне рішення для e-commerce, що містить готовий до роботи інтернет-магазин та систему керування.

Інтернет-магазин на базі CMS повністю у вашій власності. Його можна розвивати без обмежень як з нашою командою, так і силами ваших розробників. За бажання платформу для e-commerce можна навіть продати.

Prom


Prom — це SaaS-рішення, на якому можна розмістити свої товари. Ви отримаєте обмежений набір можливостей. По суті, це потужна дошка оголошень, а не повноцінний сайт для торгівлі.

SaaS(soft as a service) означає, що ви орендуєте місце на платформі електронної комерції, але не станете повноцінним власником інтернет-магазину на базі Prom. Забрати сайт, дані, допрацювати рішення ви не можете.

Можливості розвивати й масштабувати рішення

Mercurio CMS

Розвивайте CMS у будь-якому напрямі

 • На старті налаштуємо для вас базові кольори та шрифт відповідно до дизайну. Можна розробити будь-який новий блок чи оформлення, які вам будуть потрібні.

 • Без обмежень у кількості товарів на будь-якому тарифі.

 • Налаштуємо інтеграції зі службами доставки, різними сервісами, завантажимо ваш первинний контент.

Prom

Створити нові шаблони не можна

 • Є обмежена кількість шаблонів дизайну. Практично всі інтернет-магазини виглядають на платформі однаково. Налаштувати все та завантажити товари ви маєте самостійно.

 • Кількість товарів залежить від обраного тарифного плану. Максимальна їх кількість — 10 000 товарів. За решту треба домовлятися окремо.

 • Усі налаштування та завантаження ви робите самостійно, але можна поставити питання службі підтримки.

Підтримка e-commerce платформи

Mercurio CMS


Можна користуватися CMS з техпідтримкою або самостійно.

 • Можна залишитися на техпідтримці команди Mercurio CMS або забезпечувати роботу системи самостійно. У нас можливо навіть розмістити інтернет-магазин на своєму хостингу. При цьому техпідтримка також на ваш вибір.
 • На тарифі Cloud техпідтримка обов’язкова. Але якщо ви оберете нашу техпідтримку, отримаєте довічну гарантію.

Prom


Рішення доступне тільки з техпідтримкою, немає самостійної версії.

 • Абонентська плата обов’язкова, адже Prom тільки надає простір в оренду. Ви не можете забрати свій інтернет-магазин чи змінити.
 • Якщо не внести абонплату, інтернет-магазин на Prom зникне. Крім щорічної плати, треба постійно поповнювати баланс, бо тоді платформа не зможе знімати комісію за оплати ваших товарів.

Можливості розвитку

Mercurio CMS

Без рамок у розвитку CMS

 • Інтернет-магазин можна розвинути до рівня маркетплейсів, як Rozetka або Prom з часом. Якщо ви одразу не готові вкладати багато коштів у розробку, доробити можливості чи дизайн, збільшити кількість сторінок можна в будь-який момент.

Prom

Є обмеження в товарах та можливостях

 • Немає можливості допрацювати платформу для e-commerce на Prom. Ви тільки можете змінити тарифний план на вигідніший чи вкласти більше коштів для просування в каталогах.

Швидкість роботи платформи електронної комерції

Mercurio CMS


Швидко працює при великих навантаженнях.

 • Інтернет-магазин працюватиме швидко навіть при пікових навантаженнях. Навіть при мільйонах відвідувань за добу та сотнях фільтрів сайт завантажиться за 1,1 секунди.
 • З Mercurio CMS ви ніколи не отримаєте повідомлень зі скаргами на швидкість. Залучайте більше клієнтів та покращуйте інтернет-магазин без меж.

Prom


Швидкість залежить від навантаженості платформи.

 • Кількість товарів та фільтрів може впливати на швидкість. Ви не зможете покращити цей показник чи скористатися іншим хостингом, адже це SaaS-рішення.

Просування SEO та інтернет реклами

Mercurio CMS

Налаштовуйте так, як вам потрібно

 • Під ваші вимоги можна допрацювати та налаштувати фіди, щоб ефективно просувати товари в Google.
 • Для реклами в інтернеті у нас є інтеграція з Facebook, можливо налаштовувати мітки товарів, щоб відстежувати джерело покупок.

Prom

Просування за наявним шаблоном

 • Налаштувати щось чи доопрацювати не можна. Ви можете тільки скористатися можливостями й шаблонами, які є на платформі.
 • Сервіс надає інтеграції з деякими іншими платформами, але основна можливість просуватися є в каталозі Prom.

Інтеграції з іншими сервісами

Mercurio CMS


Додамо будь-які інтеграції з різними сервісами.

 • Є розвинута аналітика.

 • Ви можете продавати додатково на таких майданчиках: Rozetka, Price.ua, Епіцентр, Алло, Hotline. Просувайте свій інтернет-магазин в різних напрямках, щоб охопити більше користувачів.

 • В Mercurio CMS є можливість зробити інтеграцію з Prom, при цьому ви залишитеся власником свого інтернет-магазину. Додатково нічого завантажувати не потрібно.

Prom


Є обмежена кількість інтеграцій.

 • Аналітика доступна за короткий період.

 • Додатково продавати на інших маркетплейсах не можна. Тільки на платформі Prom, при цьому доплачуючи за просування в каталозі.

Тарифи

Mercurio CMS

Можна обрати рішення «з коробки» або індивідуальне

 • Ви платите за ліцензію й стаєте повноцінним власником інтернет-магазину. Можете скачати, змінити наповнення чи хостинг, продати сайт.
 • Ліцензія коштує від 1 000$ і вже «з коробки» ви отримуєте готовий до роботи інтернет-магазин. Техпідтримку надаємо, але вона обов’язкова тільки на тарифі Cloud.
 • Тарифи прозорі та ми не стягуємо додаткових комісій.

Prom

Тарифи відрізняються набором можливостей

 • Ви оплачуєте тарифний план на рік і отримуєте інтернет-магазин в оренду. Дані платформи для e-commerce не можна скачати чи перенести.
 • Без додаткових платежів Prom не буде показувати ваші товари покупцям у своєму каталозі.
 • Треба не тільки оплатити пакет на рік, а й постійно поповнювати баланс. З балансу списується комісія за продані з Prom товари. Також при просуванні в каталозі комісію ви сплачуєте за переходи на сторінку товару.

Таблица сравнения

Меркурио

Prom

Можливість допрацювати функції

Інтеграції з новими сервісами

Легко просуватися в Google

Комісія з платежів ваших клієнтів

Обмеження в кількості товарів 10 000

Обирайте професійне рішення для розробки інтернет-магазину з можливостями для розвитку. Навіть на старті бізнесу в інтернеті можуть виникнути додаткові потреби. Наприклад, додати більше фільтрів чи товарів, розмістити свої товари на декількох додаткових майданчиках чи доопрацювати дизайн. З Mercurio CMS не треба турбуватися про можливості: система відкрита до розвитку та доопрацювань, а всі потрібні для роботи функції доступні одразу. На Prom ви тільки можете розмістити товари й не станете власником інтернет-магазину.


З нашою CMS ви оплачуєте ліцензію один раз, а на таких майданчиках, як Prom, треба постійно вносити абонентську плату за користування. З Mercurio можна просувати не тільки сам сайт, а й розміщувати на різних маркетплейсах, рекламувати інтернет-магазин та обирати найкращий шлях для e-commerce. З повноцінним рішенням у вашій власності ви відразу готові до кастомізації інтернет-магазину в будь-яких напрямках.


Обирайте Mercurio CMS і вам не доведеться перероблювати сайт з нуля, коли бізнес розшириться. У нас прозорі тарифи без жодних доплат чи комісій з покупок на сайті. Замовляйте розробку та починайте продавати!

Підтримка
та безпека

Досвід у галузі з 2003 року Досвід у галузі з 2003 року
Безпечне з'єднання HTTPS Безпечне з'єднання HTTPS
Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015) Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015)
Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017) Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017)
Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1) Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1)
Зберігання в Amazon або Hetzner Зберігання в Amazon або Hetzner
Використовуємо <span>прогресивні технології</span> для розробки

Використовуємо прогресивні технології для розробки

CMS Mercurio об’єднує переваги найпопулярніших у світі технологій: Laravel 8+, Vue.js 2+, Elasticsearch 7. Завдяки цьому робота інтернет-магазину стабільна та безпечна.

Залишити заявку
Гарантуємо <span>підтримку та безпеку</span> проєкту

Гарантуємо підтримку та безпеку проєкту

CMS Mercurio протестували служби безпеки держави та банківського сектора. Систему та її базові модулі розвиває виключно наша команда, яка в ІТ вже понад 18 років.

Залишити заявку
Без обмежень <span>в розвитку</span>

Без обмежень в розвитку

У вас є можливість самостійного розвитку системи в будь-якому напрямку за допомогою власної команди розробників. Немає абсолютно ніяких обмежень в рамках використовуваних технологій.

Залишити заявку
Можливо переїхати <span>з інших CMS</span>

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Залишити заявку
Залишити заявку

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Хорошоп
WordPress
OpenCart
Битрикс24
Prom
Olx
Залишити заявку

Оберіть
підходяще вам рішення

Cloud

Базове рішення з повним контролем працездатності вашого проекту. Розміщується на серверах Hetzner або Amazon

$ 1,000 + $ 50/міс

Купівля системи на нашому хостингу = 1000$ разовий платіж і потім абонентська плата за хостинг, забезпечення працездатності і підтримки всіх оновлень = 50 $ в місяць
Замовити

Box

Виділене рішення, яке встановлюється нами на сервері Клієнта або на рекомендованому нами хостингу.

$ 2,000 + $ 20/міс

Купівля системи з установкою нами на вашому хостингу = 2000$ разовий платіж і потім за бажання покупка підтримки всіх оновлень 20$ на місяць
Замовити

Enterprise

Individual

Індивідуальне рішення орієнтовано на потреби та вимоги Клієнта. Повна інтеграція в бізнес-процеси.

$ Індивідуально

оформити заявку
Відгуки наших
клієнтів
prev prev
Quote

У мене був хороший досвід розробки інтернет-магазину для нас, як виробників одягу. Команда порекомендували на початку запустити базову версію інтернет-магазину, а потім, після того як проект почне заробляти, вже впроваджувати всякі фішки, які мені хотілося. Я погодився і не пошкодував. До сих пір розвиваю свій проект. Все влаштовує. Рекомендую.

Андрій, фабрика Top Hat

Quote

Для створення сайту видавництва "Біла Сова" я звернулася до команди Mercurio CMS, так як вже раніше з ними працювали і знала, що якщо вони візьмуться - все буде ок. Цього разу у мене були обмеження по часу і бюджету, і хлопці за місяць без болю і труднощів зробили нам хороший робочий сайт, який закриває всі необхідні нам завдання. Також, що особисто для мене важливо, з людьми в цій компанією легко і цікаво працювати.

Христина, видавництво "Біла Сова"

Quote

Давно працюю з цією компанією. Зробив багато різних проектів в галузі електронної комерції та онлайн продажів. Давно спрацювалися, всім комфортно, розуміємо один одного без зайвої бюрократичної тяганини. Можу порадити без сумнівів.

Ігор, інтернет-магазин Бамбук

Quote

Робота з фахівцями команди цілком влаштовує. Все реалізовується дуже швидко і всі мої побажання і ідеї розуміються без довгих пояснень. У мене в проекті багато розробок під мої певні процеси і потреби.

В'ячеслав, друкарня "Конус-Ю"

response