Для власника бізнесу, який хоче розвиватися у сфері e-commerce, є досить багато пропозицій від розробників. Однак, наша українська CMS має багато відмінностей з іншими системами. Ми створили Mercurio CMS спеціально для інтернет-магазинів та маркетплейсів. Це профільне рішення від наших розробників з техпідтримкою та гарантією.


Розробник 1C-Bitrix — російська компанія. На платформі треба обрати одного із розробників та працювати з ним. Це не готове рішення, а заготовка для майбутнього налаштування і встановлення модулів. Розробники можуть мати різну компетентність, пропонувати своє бачення й різні ціни. Ліцензія на 1C-Bitrix діє рік, а далі треба оплачувати її знову. Увесь цей час ще й шукати підрядників для обслуговування інтернет-магазину.


Коли ви придбаєте ліцензію на Mercurio CMS, одразу отримуєте готове рішення, підтримку, гарантію безпеки. Оновлення додаються безкоштовно. Поки хтось шукатиме розробника й налаштовуватиме хостинг, ви уже будете заробляти гроші на продажах.

Загальне порівняння

Mercurio CMS


Mercurio CMS — повноцінне рішення, що містить підготовлений до роботи інтернет-магазин і систему управління на базі сучасних технологій.


Техпідтримку, захист, гарантію стабільної роботи забезпечує наша команда розробників.


Оновлення CMS виходять практично щотижня, їх власники системи отримують безкоштовно. Усі нові функції синхронізовані з системою.

1C-Bitrix

1C-Bitrix — система керування сайтами та інтернет-магазинами. Це рішення не готове до роботи одразу, треба шукати підрядника, який налаштує все необхідне.


Треба не тільки купити ліцензію, а й знайти спеціалістів, підібрати хостинг, налаштувати систему, забезпечити техпідтримку.


За продовження ліцензії доведеться доплачувати щоразу, ви не стаєте повноцінним власником інтернет-магазину.

Синхронізація з 1С: міф чи правда?

1C-Bitrix заявляють, що інтеграція з 1С в системі є одразу. Насправді ж, система потребує допрацювання, налаштування спеціалістом, і це теж додаткові витрати. 1С — бухгалтерська система, яка і в 1C-Bitrix, і в Mercurio CMS є в базовій версії. Як би не хотілося повірити, що для всіх e-commerce проєктів 1C буде однаковою, це неможливо. Все одно треба адаптувати або 1С, або CMS.

Можливості для зростання

Mercurio CMS

Ви отримаєте повністю готовий до роботи  інтернет-магазин без рамок у розвитку

  • Інтернет-магазин на Mercurio CMS має всі необхідні для продажів в інтернеті функції “з коробки”.


  • Можливість доробити якийсь блок під ваші потреби чи розширити інтернет-магазин закладена одразу. Це можна зробити з нашою командою чи вашими розробниками. Надаємо повну документацію, а працювати з системою легко можуть спеціалісти, знайомі з Laravel.

1C-Bitrix

Можливості обмежені модулями системи

  • Ваш інтернет-магазин буде обмежений функціоналом системи й доступними інтеграціями. Допрацювати щось самостійно не вийде.


  • Коли ваш бізнес розшириться чи ви захочете реалізувати нові функції, треба буде замовляти дорогу кастомну розробку і починати спочатку.

Безпека

Mercurio CMS

Захист від зламу забезпечує використання надійних фреймворків

Система постійно проходить аудити та тестування, тому ми можемо гарантувати захист від зломів та атак. На нашій системі вже працюють сайти банків та державних структур.

1C-Bitrix

Без гарантій ефективної роботи

Безпека залежить не тільки від CMS, а й від хостингу, налаштувань, роботи розробника й забезпечення підтримки сайту самостійно чи знову-таки з підрядником.

Підтримка

Mercurio CMS


Надаємо техпідтримку.

За умови нашої техпідтримки інтернет-магазин отримує довічну гарантію. Використовуємо сервери німецької компанії Hetzner, які є одними з найкращих у світі.

1C-Bitrix


Треба шукати розробників окремо.

На сайті компанія пропонує вибір із 14 000 компаній-підрядників. Звісно, з такої кількості обирати важко, та й не зрозуміло, чи отримаєте якісне рішення.

Швидкість

Mercurio CMS

Точно працюватиме швидко завдяки продуманій архітектурі

Інтернет-магазин завантажується за 1,1 секунди навіть при навантаженнях у мільйони відвідувань. Фільтри товарів, велика кількість сторінок, нові блоки не знизять швидкість роботи.

1C-Bitrix

Залежить від багатьох факторів

Якщо встановити дуже багато модулів чи неправильно обрати хостинг, інтернет-магазин може працювати повільно. Для e-commerce це втрати коштів та клієнтів, адже в інтернеті велика конкуренція між схожими сайтами.

Таблица сравнения

Меркурио

1C-Bitrix

Над проєктом працює команда розробників

Ви отримуєте готову платформу для електронної комерції без допрацювань

За продовження ліцензії треба доплачувати щороку

Безкоштовні оновлення за умови техпідтримки

Доступні можливості під ринок e-commerce в Україні

Можна довго шукати платформу для електронної комерції, пробувати безкоштовні платформи, порівнювати, вивчати відеоуроки про різні CMS. А можна просто обрати Mercurio CMS, дати контент для сайту й почати продавати впродовж одного тижня. Не треба шукати розробників, як з 1C-Bitrix, перебирати шаблонні модулі й хвилюватися, які функції потрібні, які ні. З нами інтернет-магазин повністю готовий до роботи.


Хочете отримати професійне рішення для інтернет-магазину? Тоді не чекайте, стартуйте продажі в інтернеті з Mercurio CMS!

Підтримка
та безпека

Досвід в галузі з 2003 року Досвід в галузі з 2003 року
Безпечне з'єднання HTTPS Безпечне з'єднання HTTPS
Фреймворк Laravel  (#1 в світі з 2015) Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015)
Фреймворк Vue JS  (#1 в світі з 2017) Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017)
Інтегрований Elasticsearch  (пошуковий сервер #1) Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1)
Зберігання в Amazon або Hetzner Зберігання в Amazon або Hetzner
Використовуємо <span>прогресивні технології</span> для розробки

Використовуємо прогресивні технології для розробки

CMS Mercurio об’єднує переваги найпопулярніших у світі технологій: Laravel 8+, Vue.js 2+, Elasticsearch 7. Завдяки цьому робота інтернет-магазину стабільна та безпечна.

Залишити заявку
Гарантуємо <span>підтримку та безпеку</span> проєкту

Гарантуємо підтримку та безпеку проєкту

CMS Mercurio протестували служби безпеки держави та банківського сектора. Систему та її базові модулі розвиває виключно наша команда, яка в ІТ вже понад 18 років.

Залишити заявку
Без обмежень <span>в розвитку</span>

Без обмежень в розвитку

У вас є можливість самостійного розвитку системи в будь-якому напрямку за допомогою власної команди розробників. Немає абсолютно ніяких обмежень в рамках використовуваних технологій.

Залишити заявку
Можливо переїхати <span>з інших CMS</span>

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Залишити заявку
Залишити заявку

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

хорошоп
WordPress
Opencart
Битрикс24
Prom
Olx
Залишити заявку

Оберіть
підходяще вам рішення

Cloud

Базове рішення з повним контролем працездатності вашого проекту. Розміщується на серверах Hetzner або Amazon

$ 1,000 + $ 50/міс

Купівля системи на нашому хостингу = 1000$ разовий платіж і потім абонентська плата за хостинг, забезпечення працездатності і підтримки всіх оновлень = 50 $ в місяць
Замовити

Box

Виділене рішення, яке встановлюється нами на сервері Клієнта або на рекомендованому нами хостингу.

$ 2,000 + $ 20/міс

Купівля системи з установкою нами на вашому хостингу = 2000$ разовий платіж і потім за бажання покупка підтримки всіх оновлень 20$ на місяць
Замовити

Enterprise

Individual

Індивідуальне рішення орієнтовано на потреби та вимоги Клієнта. Повна інтеграція в бізнес-процеси.

$ Індивідуально

оформити заявку
Відгуки наших
клієнтів
prev prev
Quote

У мене був хороший досвід розробки інтернет-магазину для нас, як виробників одягу. Команда порекомендували на початку запустити базову версію інтернет-магазину, а потім, після того як проект почне заробляти, вже впроваджувати всякі фішки, які мені хотілося. Я погодився і не пошкодував. До сих пір розвиваю свій проект. Все влаштовує. Рекомендую.

Андрій, фабрика Top Hat

Quote

Для створення сайту видавництва "Біла Сова" я звернулася до команди Mercurio CMS, так як вже раніше з ними працювали і знала, що якщо вони візьмуться - все буде ок. Цього разу у мене були обмеження по часу і бюджету, і хлопці за місяць без болю і труднощів зробили нам хороший робочий сайт, який закриває всі необхідні нам завдання. Також, що особисто для мене важливо, з людьми в цій компанією легко і цікаво працювати.

Христина, видавництво "Біла Сова"

Quote

Давно працюю з цією компанією. Зробив багато різних проектів в галузі електронної комерції та онлайн продажів. Давно спрацювалися, всім комфортно, розуміємо один одного без зайвої бюрократичної тяганини. Можу порадити без сумнівів.

Ігор, інтернет-магазин Бамбук

Quote

Робота з фахівцями команди цілком влаштовує. Все реалізовується дуже швидко і всі мої побажання і ідеї розуміються без довгих пояснень. У мене в проекті багато розробок під мої певні процеси і потреби.

В'ячеслав, друкарня "Конус-Ю"

response