Основна відмінність нашої Mercurio CMS — можливість розширювати, кастомізувати рішення без обмежень. Систему ми розробили на основі сучасних фреймворків, тому масштабувати можливо стільки, скільки вам потрібно. Можна спочатку розробити невеликий інтернет-магазин, а з часом на тій же CMS розвинути бізнес до маркетплейса, як Rozetka чи Алло.

Shopify — це SaaS-платформа (software as a service). Вам надають програмне забезпечення як послугу. Треба сплачувати щомісячну абонентську плату і за це користуватися набором можливостей, які надає платформа електронної комерції. Доробити щось тут самостійно не можна. SaaS-рішення ще й не дозволять вам стати повноцінним власником, й інтернет-магазин можна втратити.

Загальне порівняння

Mercurio CMS


Mercurio CMS — повноцінне рішення для e-commerce, що складається з готового до роботи інтернет-магазину та системи управління.

Ви станете повноцінним власником CMS. Інтернет-магазин нікуди не зникне, ви отримуєте гарантію роботи від нас. Систему можна розвивати з нашою командою чи самостійно.

Shopify


Shopify — це SaaS-рішення для електронної комерції з певним набором можливостей. Щоб почати роботу, треба встановити й налаштувати модулі, це не готове рішення.

З цією платформою ви орендуєте простір для свого інтернет-магазину, не можете забрати, перенести, допрацювати сайт. Мінусом Shopify є те, що ваш інтернет-магазин можуть заблокувати без будь-яких пояснень

Можливості

Mercurio CMS

CMS можна розвивати без обмежень

 • Ми не закриваємо CMS від самостійного розвитку. Доробити новий блок, інтеграцію з якимось сервісом, дизайн можна з нашою командою чи самостійно.

 • На старті роботи адаптуємо кольорову гаму, шрифти під ваші потреби. Налаштовуємо всі інтеграції та сервіси. CMS створена одразу з можливістю кастомізації, тому можна додати будь-яку можливість.

 • Без обмежень у кількості товарів.

Shopify

Систему не можна доробити

 • У вас буде обмежений набір функцій, які не можна переробити. Щоб все налаштувати й підготувати до роботи, треба шукати шаблони, обирати потрібний тариф.

 • Створити шаблон під себе не можна, треба обирати з уже наявних в системі. Кількість та різноманітність можливостей залежить від обраного тарифу.

 • Є ліміт кількості товарів.

На який ринок орієнтується e-commerce платформа?

Mercurio CMS


Інтернет-магазин готовий до роботи на українському ринку

 • Одразу можна додати версії українською, російською, англійською та ще 13 мовами.
 • Доступні одразу інтеграції з Новою поштою, Укрпоштою, популярними в Україні сервісами оплати.
 • Товари можна додатково розмістити на українських маркетплейсах Rozetka, Prom, Hotline, Епіцентр, Алло, Price.ua.

Shopify


Створений під західний ринок, важко налаштувати для e-commerce в Україні

 • Є обмеження у мовах. Україномовну версію сайту треба створювати самостійно й доплачувати.
 • Для встановлення інтеграцій з українськими сервісами доставки та оплати потрібно докупити плагіни.
 • Немає можливості вивантажити товари на українські маркетплейси.

Підтримка

Mercurio CMS

Ви можете залишитися на підтримці чи відмовитися

 • Ви можете обрати тариф, який забажаєте. Cloud передбачає нашу техпідтримку, в інших випадках це необов’язково. Інтернет-магазин можна розмістити на наших серверах або  у вас
 • Якщо ви обрали нашу техпідтримку, отримаєте довічну гарантію. Навіть якщо ви пропустили платіж, всі дані зберігатимуться в “замороженому” вигляді ще півроку.
 • За потреби наші менеджери завжди на зв’язку. Ви отримаєте відповідь на питання українською, російською чи англійською мовою.

Shopify

Тільки з техпідтримкою та абонплатою

 • Оскільки Shopify — це SaaS-рішення, щомісячна абонентська плата обов’язкова. Користуватися можна тільки з підтримкою та на хостингу компанії.
 • Якщо ви не внесете абонплату, ваш інтернет-магазин зникне зі усіма даними. Забрати його собі неможливо. Крім цього, у будь-який момент Shopify може заблокувати ваш інтернет-магазин без пояснень.
 • Підтримки українською мовою нема, тільки англійською, що може бути незручно.

Швидкість роботи інтернет-магазину

Mercurio CMS


Швидка робота при великих навантаженнях

 • Сайт завантажується за 1,1 секунди при мільйонах відвідувачів за добу. Ми використовуємо різні сервери, щоб розподілити навантаження. Ви навіть не помітите, що CMS працювала при пікових навантаженнях, бо швидкість не змінюється.

Shopify


Немає гарантій високої швидкості

 • Швидкість залежить від якості використаних модулів. Модулі з чистим кодом та без помилок працюють швидше. Але й при цьому, чим більше ви встановите модулів, тим меншою буде швидкість роботи.

Можливості розвитку

Mercurio CMS

Розвивати CMS можна в будь-якому напрямі

Ваша платформа електронної комерції готова до розвитку в будь-якому напрямі. Можна змінити дизайн, додати будь-які інтеграції чи нові блоки. Навіть створити нове рішення, якого ще не було на ринку.

 • Можна змінити серверний майданчик.

 • Допрацювати можна будь-яку функцію.

 • Немає обмежень за кількістю товарів.

Shopify

На платформі є обмеження

Нові модулі треба докуповувати, синхронізувати між собою. Розробкою з нуля займається дуже мало спеціалістів, і це коштує дорого.

 • На різних тарифах є обмеження за кількістю товарів та можливостей.

 • Інтернет-магазин не можна перенести на інший хостинг.

Просування SEO та інтернет реклами

Mercurio CMS

Можна налаштувати SEO за вимогами

Фіди можна налаштувати під різні галузі. Інтернет-магазин зручно просувати в Google.

Shopify

Обмеження шаблоном

Можна використовувати тільки доступні шаблони в системі. Фіди налаштувати не вийде.

Тарифи

Mercurio CMS


Готовий інтернет-магазин на будь-якому з тарифів

 • Ви відразу отримуєте готову до роботи e-commerce платформу. Треба оплатити ліцензію від 1 000$ і починайте користуватися.

 • Наші розробники допоможуть завантажити первинний контент, адаптувати дизайн під вашу компанію, підключити й налаштувати всі інтеграції з сервісами оплати, доставки та 1С.

 • На будь-якому тарифі доступні всі можливості CMS, а оновлення безкоштовні та синхронізовані з системою.

 • Жодних прихованих платежів немає.

Shopify


Від вартості залежить доступ до можливостей системи

 • Після оплати тарифу ви ще маєте “зібрати” свій майбутній інтернет-магазин, підібрати модулі й налаштувати самостійно.

 • Оскільки це SaaS-платформа, абонплата обов’язкова. Чим більша абонплата, тим більше ви можливостей отримуєте. Але додаткові модулі все одно оплачуються окремо.

 • Робота за налаштування майданчика оплачується окремо, треба шукати спеціаліста.

 • Крім оплати за місяць стягується комісія з платежів, які проходять на сайті: 30$ + 2% від покупок, 79$ +1% від покупок, 300$+0,5% від покупок.

Чи може система заблокувати ваш магазин?

Mercurio CMS

Доля інтернет-магазину тільки у ваших руках

Ви стаєте повноцінним власником CMS. Усі дані надійно захищені. Якщо ви оберете нашу техпідтримку, даємо довічну гарантію.

Інтернет-магазин та ві ваші дані збережуться на пів року навіть якщо ви зупините оплату. CMS можна розвивати навіть самостійно та забезпечувати техпідтримку.

Shopify

Система може заблокувати доступ без підстав

Shopify має право заблокувати ваш інтернет-магазин за порушення правил користування сервіс або просто через потенційні ризики.

Якщо система вирішить, що ваш магазин схожий на щось підозріле, може заблокувати без попередження. Ваші дані буде втрачено, а в процесі користування скачати свій інтернет-магазин не можна.

Таблица сравнения

Меркурио

Shopify

Можна розвивати систему в будь-якому напрямку

Доступні інтеграції з українськими сервісами та маркетплейсами

Є приховані платежі від кожної покупки у вас

Інтернет-магазин легко просувати

Компанія може заблокувати ваш сайт без попередження та без підстав

Найкращим рішенням для e-commerce в Україні буде рішення, яке одразу включає всі необхідні інтеграції та створене під український ринок. Саме таким ми задумували Mercurio CMS. Крім цього, наша CMS відкрита до розвитку з нашими розробниками або самостійно. Інтернет-магазин можна “виростити” до маркетплейса поступово.

Ще одна важлива  відмінність Mercurio CMS від Shopify — відсутність прихованих платежів. Незалежно від кількості товарів та продажів, ви не будете доплачувати за свою діяльність системі. CMS окупиться швидше, ніж у Shopify та не потребуватиме ніяких доопрацювань та налаштувань.

У нас є довгостроковий план розвитку Mercurio CMS з багатьма новими можливостями. З часом ми плануємо вивести систему і на міжнародний рівень. Зараз же хочемо розробляти інтернет-магазини для українських бізнесів. Зручні, швидкі, без купи незрозумілих модулів та з надійними технологіями. Хочете створити свій інтернет-магазин для e-commerce в україні? Тоді звертайтеся до Mercurio CMS!

Підтримка
та безпека

Досвід в галузі з 2003 року Досвід в галузі з 2003 року
Безпечне з'єднання HTTPS Безпечне з'єднання HTTPS
Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015) Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015)
Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017) Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017)
Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1) Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1)
Зберігання в Amazon або Hetzner Зберігання в Amazon або Hetzner
Використовуємо <span>прогресивні технології</span> для розробки

Використовуємо прогресивні технології для розробки

CMS Mercurio об’єднує переваги найпопулярніших у світі технологій: Laravel 8+, Vue.js 2+, Elasticsearch 7. Завдяки цьому робота інтернет-магазину стабільна та безпечна.

Залишити заявку
Гарантуємо <span>підтримку та безпеку</span> проєкту

Гарантуємо підтримку та безпеку проєкту

CMS Mercurio протестували служби безпеки держави та банківського сектора. Систему та її базові модулі розвиває виключно наша команда, яка в ІТ вже понад 18 років.

Залишити заявку
Без обмежень <span>в розвитку</span>

Без обмежень в розвитку

У вас є можливість самостійного розвитку системи в будь-якому напрямку за допомогою власної команди розробників. Немає абсолютно ніяких обмежень в рамках використовуваних технологій.

Залишити заявку
Можливо переїхати <span>з інших CMS</span>

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Залишити заявку
Залишити заявку

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Хорошоп
WordPress
OpenCart
Битрикс24
Prom
Olx
Залишити заявку

Оберіть
підходяще вам рішення

Cloud

Базове рішення з повним контролем працездатності вашого проекту. Розміщується на серверах Hetzner або Amazon

$ 1,000 + $ 50/міс

Купівля системи на нашому хостингу = 1000$ разовий платіж і потім абонентська плата за хостинг, забезпечення працездатності і підтримки всіх оновлень = 50 $ в місяць
Замовити

Box

Виділене рішення, яке встановлюється нами на сервері Клієнта або на рекомендованому нами хостингу.

$ 2,000 + $ 20/міс

Купівля системи з установкою нами на вашому хостингу = 2000$ разовий платіж і потім за бажання покупка підтримки всіх оновлень 20$ на місяць
Замовити

Enterprise

Individual

Індивідуальне рішення орієнтовано на потреби та вимоги Клієнта. Повна інтеграція в бізнес-процеси.

$ Індивідуально

оформити заявку
Відгуки наших
клієнтів
prev prev
Quote

У мене був хороший досвід розробки інтернет-магазину для нас, як виробників одягу. Команда порекомендували на початку запустити базову версію інтернет-магазину, а потім, після того як проект почне заробляти, вже впроваджувати всякі фішки, які мені хотілося. Я погодився і не пошкодував. До сих пір розвиваю свій проект. Все влаштовує. Рекомендую.

Андрій, фабрика Top Hat

Quote

Для створення сайту видавництва "Біла Сова" я звернулася до команди Mercurio CMS, так як вже раніше з ними працювали і знала, що якщо вони візьмуться - все буде ок. Цього разу у мене були обмеження по часу і бюджету, і хлопці за місяць без болю і труднощів зробили нам хороший робочий сайт, який закриває всі необхідні нам завдання. Також, що особисто для мене важливо, з людьми в цій компанією легко і цікаво працювати.

Христина, видавництво "Біла Сова"

Quote

Давно працюю з цією компанією. Зробив багато різних проектів в галузі електронної комерції та онлайн продажів. Давно спрацювалися, всім комфортно, розуміємо один одного без зайвої бюрократичної тяганини. Можу порадити без сумнівів.

Ігор, інтернет-магазин Бамбук

Quote

Робота з фахівцями команди цілком влаштовує. Все реалізовується дуже швидко і всі мої побажання і ідеї розуміються без довгих пояснень. У мене в проекті багато розробок під мої певні процеси і потреби.

В'ячеслав, друкарня "Конус-Ю"

response