Популярність серед власників інтернет-магазинів та зовнішня краса шаблонів не гарантують якісну роботу рішення. Конструктор сайтів Tilda простий у використанні та має великий вибір шаблонів з різним дизайном, але не підійде для створення інтернет-магазину з великою кількістю товарів.


Навіть якщо ваш сайт виглядає, як картина Пікассо, це не гарантує продажі. Можна витратити кошти й час  на красивий дизайн, заморочитися, але потім не продати товари. Бо насправді треба організувати SEO, зручну оплату, високу швидкість роботи, фільтри товарів та додати інші необхідні в електронній комерції функції. Усе це не дають конструктори сайтів, як Tilda, бо створені вони під інші потреби.


Система Mercurio CMS розроблена спеціально для e-commerce. При цьому система відкрита для розвитку в будь-якому напрямі, бо створена на базі професійних фреймворків та технологій. Можна додавати необмежену кількість товарів та фільтрів, реалізовувати інтеграції з різними сервісами. Ви отримуєте готове рішення з усім необхідними можливостями, що потрібні для e-commerce в Україні.

Загальне порівняння

Mercurio CMS


Mercurio CMS — повноцінне рішення для електронної комерції, що складається з готового до роботи інтернет-магазину та системи керування.

У розробці CMS ми використали сучасні технології, популярні у світі: Laravel, Elasticsearch, Vue.JS. Завдяки цьому інтернет-магазин захищений від зломів та атак та має багато корисних функцій одразу.

Ми допоможемо розгорнути систему, додати ваші товари та контент, підключимо й налаштуємо інтеграції зі службами доставки та оплати.

Tilda


Tilda — це онлайн-конструктор для створення посадкових сторінок. Найкраще підійде для лендінгів, маленьких сторінок, невеликих сайтів. Інтернет-магазин на Tilda створити можна, але нормально працюватиме він з наповненням до 10 товарів.

В цьому конструкторі обмежена кількість функцій та неможливо доробити щось самостійно. Тільки обирати з шаблонів.

Для розробки треба обирати підрядника на платформі або вчитися самостійно.

Можливості для роботи інтернет-магазину

Mercurio CMS

Вам одразу доступні всі можливості для роботи інтернет-магазину

 • Ви отримаєте всі необхідні функції “з коробки”. 

 • За бажання можна створити новий блок, розробити індивідуальний дизайн. У нашій CMS можливість кастомної розробки закладена одразу.

 • Функції постійно оновлюються, а для власників Mercurio CMS доступні без доплат.

Tilda

Функції обмежені, а доробити щось під себе не можна

 • Потрібно налаштувати необхідні функції серед шаблонів. Самостійно або з допомогою розробників.

 • Ви обмежені використанням тільки мінімального набору можливостей для e-commerce. Так відбувається, бо Tilda задумана як конструктор для створення дизайну з великим вибором шрифтів та візуалу.

Інтеграції з іншими системами

Mercurio CMS


Інтеграції одразу доступні та можна додати нову можливість для вас

 • Можна продавати з першого дня. Одразу реалізовано інтеграції з популярними в Україні та світі системами оплати й доставки, CRM та маркетплейсами (Prom, Rozetka, OLX та інші).

 • Є інтеграція з TurboSMS для сповіщення клієнта через електронну пошту, Viber, СМС.

Tilda


Інтеграції обмежені й орієнтуються на російський ринок

 • Інтеграції доступні з платіжними системами й службами доставки, які популярні в Росії. Доробити щось під себе не можна, тільки використати представлені системою функції.

Професійне управління

Mercurio CMS

Зручна система керування для менеджерів

 • З Mercurio CMS можна легко організувати ефективну роботу і для невеликого інтернет-магазину, і для мега маркетплейсу. Система має деревоподібну структуру, в якій можна керувати дозволами для кожного працівника.

 • Менеджер бачить усі замовлення, може швидко оформлювати, змінювати статуси, вносити зміни, роздруковувати замовлення. Завдяки функції Chekbox ще й чек онлайн згенерувати!

 • Ви зможете відстежувати походження замовлення завдяки UTM-міткам. Таким чином визначати ефективні рекламні канали.

Tilda

Акцент на зовнішній вигляд, а не корисні для продажів функції

 • Наповнення інтернет-магазину з боку управління дуже “бідне” на противагу “багатому” дизайну. Ні дозволів, ні можливостей вносити зміни, генерувати чеки чи відстежувати замовлення немає.

Створення нових блоків

Mercurio CMS


Швидко й зручно додавайте посадкові сторінки

У нашій CMS можна швидко створити посадкову сторінку, яка відповідає дизайну вашого інтернет-магазину. Для базових задач це чудове рішення. Створити нову сторінку можна швидко, і не треба шукати розробника.

Tilda


Широкий функціонал для створення невеликих сайтів

Tilda — конструктор сайтів, в якому складати можна тільки з тих шаблонів, які є.

Створений дуже широкий вибір для дизайнерів. Тут “грати зі шрифтами”, кольорами й ілюстраціями можна довго. В цьому теж є мінус, бо треба довго обирати розробника й розроблювати рішення.

Оптимізація для пошукових систем

Mercurio CMS

Інтернет-магазин готовий про просування

Під час розробки інтернет-магазину майбутньому просуванню ми приділяємо особливу увагу. Ви зможете розміщувати стільки сторінок, скільки вам потрібно. Можна оптимізувати сторінки товарів чи створити ще й блог компанії.

Можливості SEO вбудовані одразу, є автоматична генерація заголовків. Можна додавати різні ключові слова та реалізувати просування в Google різними мовами.

Tilda

Можливості просування обмежені

Компанія розповідає, що просувати сайт можна завдяки підбору послідовності блоків на сайті. Кількість сторінок обмежена, тож навряд вдасться досягти хороших SEO-показників для Google.

Хто власник платформи для e-commerce?

Mercurio CMS

Купивши ліцензію, ви стаєте власником інтернет-магазину

Ви станете повноцінним власником та зможете розвивати CMS з нами або самостійно в будь-якому напрямі. На одному з тарифів можна навіть розмістити CMS на ваших серверах під контролем.

За потреби ви маєте можливість навіть продати свій інтернет-магазин іншому власнику.

Tilda

Скачати сайт коректно неможливо

Експортувати можна тільки HTML, тобто, верстку. З цими даними ви не зможете запустити сайт зі всіма модулями. Інтернет-магазин можна використовувати тільки на сайті Tilda.

Таблица сравнения

Меркурио

Tilda

Необмежена кількість товарів

Профільне рішення для електронної комерції

Широкі можливості для дизайну

Інтернет-магазин готовий до SEO-просування

Необмежені можливості розвитку й додавання нових функцій

Якщо ви у пошуках CMS для інтернет-магазину, обирайте професійне рішення. Системи й конструктори, які створені під інші цілі, не зможуть дати вам всі необхідні функції для e-commerce. Навіть на старті бізнесу варто поставитися до вибору рішення серйозно, бо, може, саме через неякісний вибір не підуть продажі? Звертайте увагу на те, що входить в оплату та перевіряйте, чи не доведеться доплачувати розробнику згодом.


Tilda чудово підійде для створення візитки, презентації, лендінгу чи сайту до 10 сторінок, але не згодиться як платформа для електронної комерції. Обмеження у просуванні, створенні нових функцій, модулів, відсутність можливостей масштабувати проєкт — усі ці мінуси створять багато проблем для інтернет-магазину, і все одно доведеться звернутися до професійних розробників CMS для інтернет-магазинів. Краще обирайте Mercurio CMS та стартуйте продажі вже за тиждень!

Підтримка
та безпека

Досвід в галузі з 2003 року Досвід в галузі з 2003 року
Безпечне з'єднання HTTPS Безпечне з'єднання HTTPS
Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015) Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015)
Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017) Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017)
Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1) Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1)
Зберігання в Amazon або Hetzner Зберігання в Amazon або Hetzner
Використовуємо <span>прогресивні технології</span> для розробки

Використовуємо прогресивні технології для розробки

CMS Mercurio об’єднує переваги найпопулярніших у світі технологій: Laravel 8+, Vue.js 2+, Elasticsearch 7. Завдяки цьому робота інтернет-магазину стабільна та безпечна.

Залишити заявку
Гарантуємо <span>підтримку та безпеку</span> проєкту

Гарантуємо підтримку та безпеку проєкту

CMS Mercurio протестували служби безпеки держави та банківського сектора. Систему та її базові модулі розвиває виключно наша команда, яка в ІТ вже понад 18 років.

Залишити заявку
Без обмежень <span>в розвитку</span>

Без обмежень в розвитку

У вас є можливість самостійного розвитку системи в будь-якому напрямку за допомогою власної команди розробників. Немає абсолютно ніяких обмежень в рамках використовуваних технологій.

Залишити заявку
Можливо переїхати <span>з інших CMS</span>

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Залишити заявку
Залишити заявку

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

хорошоп
WordPress
OpenCart
Битрикс24
Prom
Olx
Залишити заявку

Оберіть
підходяще вам рішення

Cloud

Базове рішення з повним контролем працездатності вашого проекту. Розміщується на серверах Hetzner або Amazon

$ 1,000 + $ 50/міс

Купівля системи на нашому хостингу = 1000$ разовий платіж і потім абонентська плата за хостинг, забезпечення працездатності і підтримки всіх оновлень = 50 $ в місяць
Замовити

Box

Виділене рішення, яке встановлюється нами на сервері Клієнта або на рекомендованому нами хостингу.

$ 2,000 + $ 20/міс

Купівля системи з установкою нами на вашому хостингу = 2000$ разовий платіж і потім за бажання покупка підтримки всіх оновлень 20$ на місяць
Замовити

Enterprise

Individual

Індивідуальне рішення орієнтовано на потреби та вимоги Клієнта. Повна інтеграція в бізнес-процеси.

$ Індивідуально

оформити заявку
Відгуки наших
клієнтів
prev prev
Quote

У мене був хороший досвід розробки інтернет-магазину для нас, як виробників одягу. Команда порекомендували на початку запустити базову версію інтернет-магазину, а потім, після того як проект почне заробляти, вже впроваджувати всякі фішки, які мені хотілося. Я погодився і не пошкодував. До сих пір розвиваю свій проект. Все влаштовує. Рекомендую.

Андрій, фабрика Top Hat

Quote

Для створення сайту видавництва "Біла Сова" я звернулася до команди Mercurio CMS, так як вже раніше з ними працювали і знала, що якщо вони візьмуться - все буде ок. Цього разу у мене були обмеження по часу і бюджету, і хлопці за місяць без болю і труднощів зробили нам хороший робочий сайт, який закриває всі необхідні нам завдання. Також, що особисто для мене важливо, з людьми в цій компанією легко і цікаво працювати.

Христина, видавництво "Біла Сова"

Quote

Давно працюю з цією компанією. Зробив багато різних проектів в галузі електронної комерції та онлайн продажів. Давно спрацювалися, всім комфортно, розуміємо один одного без зайвої бюрократичної тяганини. Можу порадити без сумнівів.

Ігор, інтернет-магазин Бамбук

Quote

Робота з фахівцями команди цілком влаштовує. Все реалізовується дуже швидко і всі мої побажання і ідеї розуміються без довгих пояснень. У мене в проекті багато розробок під мої певні процеси і потреби.

В'ячеслав, друкарня "Конус-Ю"

response