Mercurio CMS створена спеціально під розробку інтернет-магазинів. Ви одразу одержите всі необхідні функції для e-commerce в Україні: інтеграції зі службами доставки та оплати, маркетплейсами, 1С, аналітикою. Wix має великий набір шаблонів, однак, вони призначені для невеликих сайтів. Лише красивий дизайн шаблонів ще не гарантує продажі. Також в цьому конструкторі сайтів обмежений набір можливостей, якого може бути недостатньо для електронної комерції.


Відрізняє Mercurio CMS те, що система одразу готова до кастомізації. Додавайте нові функції, інтеграції, блоки без обмежень. Інтернет-магазин може розширюватися до маркетплейса без зміни платформи. Wix не передбачає можливості доробити щось під ваші потреби.

Загальне порівняння

Mercurio CMS


Mercurio CMS — повноцінне рішення для продажів в інтернеті, що містить готовий до роботи інтернет-магазин та систему управління.

Наша система створена спеціально під e-commerce. Ви одержите усі потрібні функції для продажів одразу та без доплат.

Наша команда допоможе налаштувати кольорову гаму, шрифти, усі інтеграції, завантажити первинний контент. Можливо створити абсолютно новий дизайн чи можливість під ваші потреби.

Wix


Wix — конструктор для створення сайтів на основі хмарних технологій.

Це рішення підходить для створення красивого дизайну, є великий вибір шаблонів візуалу, але мало можливостей для e-commerce.

З Wix ви не отримаєте готовий інтернет-магазин. Треба звертатися до спеціаліста-дизайнера або вчитися самостійно усе налаштовувати та доплачувати за функції для електронної комерції.

Можливості для зростання

Mercurio CMS

Усі можливості доступні одразу

 • Уже «з коробки» налаштовані та підключені всі можливості для роботи. Інтернет-магазин можна розвинути до маркетплейса та додавати необмежену кількість товарів.

 • Інтернет-магазин можна кастомізувати в будь-який момент. Якщо вам потрібно додати новий блок, це можливо з командою CMS або самостійно.

 • Оновлення безкоштовні для власників Mercurio CMS та додаються декілька разів на місяць.

Wix

Великий вибір дизайну, але невелика кількість можливостей для e-commerce

 • Сайт треба «скласти» із шаблонів самостійно чи зі спеціалістом. Є сотні видів шаблонів дизайну, але обмежені можливості для e-commerce. Цей конструктор підійде для продажу декількох десятків товарів.

 • Доробити можливо тільки додаткові шаблони дизайну, а додати можливості оплати, інтеграції з різними службами не вийде.

 • Від тарифу залежить кількість місця у сховищі, якого може бути замало для розміщення всіх товарів.

Професійне керування системою

Mercurio CMS


Налаштована внутрішня система керування

 • Менеджери керують замовленнями, можуть змінювати їх статус, давати знижку, працювати з картками, видавати чеки, роздруковувати замовлення.

 • Ви отримаєте розгорнуту аналітику продажів, можна налаштувати UTM-мітки, щоб відстежити замовлення.

 • Імпортувати товари можна у форматі .xls.

Wix


Управляти зручно тільки невеликою кількістю товарів

 • Гнучких дозволів для менеджерів не передбачено. Наповнення Wix для управління обмежене та залежить від тарифу.

 • Звіти можна отримати тільки на VIP-пакеті.

 • Товари треба додавати вручну, що займає час. Завантажити базу немає можливості.

Створення нових блоків

Mercurio CMS

Додамо будь-який новий блок

 • Інтернет-магазин одразу з мобільною версією. Для нас мобільна версія не менш важлива за десктоп, адже 80% покупок в інтернеті проходять зі смартфона.

 • Додавати нові посадкові сторінки та контент просто, нічого не з’їде на сайті, а знати програмування для цього не потрібно. Ми надаємо документацію по роботі та відеоуроки.

 • Інтернет-магазин готовий до кастомізації. Доробити новий блок можна з нашими розробниками або самостійно. Ми не закриваємо CMS від подальшого розвитку.

Wix

З нуля доробити не можна

 • У конструкторі мобільну версію треба допрацьовувати окремо. При цьому віджети, зображення, блоки можуть з’їхати чи не коректно відображатися.

 • Якщо ви створюєте інтернет-магазин за шаблонами самостійно, можна легко зіпсувати шаблон. Тоді текст буде показуватись поверх кнопок.

 • Навіть у спеціальному режимі для розробників немає повного доступу до коду, тільки налаштування баз даних та можливість створити JS-скрипти.

Інтеграції

Mercurio CMS


Можна працювати одразу та додавати нові можливості

 • Підключені та налаштовані інтеграції з популярними службами доставки: Нова пошта, Укрпошта, Meest, Justin.
 • Є різні варіанти оплати, орієнтовані на українських покупців: Liqpay, EasyPay.
 • Налаштовуємо 1С під ваш бізнес.
 • Є інтеграція з Bitrix24.

Wix


Обмежена кількість інтеграцій

 • Немає інтеграції з Новою поштою та іншими популярними службами доставки в Україні.
 • Відсутня інтеграція з 1С та зовнішніми CRM, і додати чи доробити ці функції не можна.

SEO-просування інтернет-магазину

Mercurio CMS

Інтернет-магазин готовий до просування в Google

 • Створення інтернет-магазину починається з аналізу SEO та семантичного ядра. Ви можете додавати різні ключові слова, заголовки генеруються автоматично.
 • Можна розмістити будь-яку кількість сторінок товарів чи блогу, а також просувати сайт різними мовами. Параметри зручно додавати.

Wix

Є обмеження для SEO-просування

 • SEO треба налаштовувати на кожній сторінці товару. Можна ввести основні параметри, але можливості просування обмежені.
 • Wix не підготовлений до великої кількості сторінок товарів чи блогу. Це ще один мінус для SEO й органічного просування.

Швидкість завантаження

Mercurio CMS


Працює швидко та стабільно

 • З Mercurio CMS кількість сторінок та контенту не впливає на швидкість завантаження інтернет-магазину. Ми підготували все для електронної комерції, тому сайт готовий до навантажень.
 • Швидкість завантаження становить 1,1 секунди навіть при мільйонах відвідувань за добу.

Wix


Швидкість залежить від багатьох параметрів

 • Якщо ви додасте переадресації через інші сервіси, це вплине на швидкість роботи та безпеку даних.
 • У Wix є багато можливостей для красивого дизайну та анімацій, але контент може повільно завантажуватися. Швидкість знижується і через використання мобільної версії, що в e-commerce особливо важливо.

Чи можна забрати інтернет-магазин?

Mercurio CMS

Ви — офіційний власник інтернет-магазину

Одразу після покупки ліцензії ви отримуєте можливість скачати, змінити, навіть продати свій інтернет-магазин. CMS відкрита до подальшого розвитку, можна змінити хостинг.

Wix

Скачати чи перенести інтернет-магазин не можна

Інтернет-магазин доведеться створювати з нуля. Завантажити можна тільки HTML, який відображається незрозуміло, з купою додаткових скриптів, тегів та конструкцій. Змусити працювати його у такому вигляді неможливо.

Таблица сравнения

Меркурио

Wix

Все необхідне під ринок e-commerce в Україні

Не можна допрацювати щось під себе

Необмежена кількість товарів

Готове до SEO-просування рішення

Інтернет-магазин належить вам

Якісне рішення для e-commerce в Україні має включати усі потрібні служби доставки, онлайн-оплати, можливості.  Mercurio CMS створена саме під український ринок, а за потреби будь-яку інтеграцію можна доробити чи навіть розвинути магазин до великого маркетплейса. Не доведеться шукати сторонні сервіси та наражати інтернет-магазин на небезпеку. Щоб масштабувати магазин, не треба переходити на нову CMS.


Тим часом Wix чудово послужить для сайтів-візиток, лендінгів, презентацій чи продажу декількох десятків товарів, але матиме обмежені можливості як платформа e-commerce. Ви не зможете допрацювати нові блоки, розширити рішення чи ефективно просуватися на пошукових майданчиках. Усе це створює додаткові проблеми та потребує доплат. Крім того, ви не станете власником сайту, а будете просто користувачем сховища Wix з обмеженою кількістю ГБ.


Годі мучитися з шаблонами, обирати дизайн чи думати, що потім робити з конструктором, коли бізнес підросте. Оберіть профільне рішення для e-commerce та стартуйте продажі!

Підтримка
та безпека

Досвід в галузі з 2003 року Досвід в галузі з 2003 року
Безпечне з'єднання HTTPS Безпечне з'єднання HTTPS
Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015) Фреймворк Laravel (#1 в світі з 2015)
Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017) Фреймворк Vue JS (#1 в світі з 2017)
Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1) Інтегрований Elasticsearch (пошуковий сервер #1)
Зберігання в Amazon або Hetzner Зберігання в Amazon або Hetzner
Використовуємо <span>прогресивні технології</span> для розробки

Використовуємо прогресивні технології для розробки

CMS Mercurio об’єднує переваги найпопулярніших у світі технологій: Laravel 8+, Vue.js 2+, Elasticsearch 7. Завдяки цьому робота інтернет-магазину стабільна та безпечна.

Залишити заявку
Гарантуємо <span>підтримку та безпеку</span> проєкту

Гарантуємо підтримку та безпеку проєкту

CMS Mercurio протестували служби безпеки держави та банківського сектора. Систему та її базові модулі розвиває виключно наша команда, яка в ІТ вже понад 18 років.

Залишити заявку
Без обмежень <span>в розвитку</span>

Без обмежень в розвитку

У вас є можливість самостійного розвитку системи в будь-якому напрямку за допомогою власної команди розробників. Немає абсолютно ніяких обмежень в рамках використовуваних технологій.

Залишити заявку
Можливо переїхати <span>з інших CMS</span>

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

Залишити заявку
Залишити заявку

Можливо переїхати з інших CMS

Ваш старий магазин можемо перенести на нову систему управління. Усі дані збережуться, а процес буде максимально автоматизованим та швидким.

хорошоп
WordPress
OpenCart
Битрикс24
Prom
Olx
Залишити заявку

Оберіть
підходяще вам рішення

Cloud

Базове рішення з повним контролем працездатності вашого проекту. Розміщується на серверах Hetzner або Amazon

$ 1,000 + $ 50/міс

Купівля системи на нашому хостингу = 1000$ разовий платіж і потім абонентська плата за хостинг, забезпечення працездатності і підтримки всіх оновлень = 50 $ в місяць
Замовити

Box

Виділене рішення, яке встановлюється нами на сервері Клієнта або на рекомендованому нами хостингу.

$ 2,000 + $ 20/міс

Купівля системи з установкою нами на вашому хостингу = 2000$ разовий платіж і потім за бажання покупка підтримки всіх оновлень 20$ на місяць
Замовити

Enterprise

Individual

Індивідуальне рішення орієнтовано на потреби та вимоги Клієнта. Повна інтеграція в бізнес-процеси.

$ Індивідуально

оформити заявку
Відгуки наших
клієнтів
prev prev
Quote

У мене був хороший досвід розробки інтернет-магазину для нас, як виробників одягу. Команда порекомендували на початку запустити базову версію інтернет-магазину, а потім, після того як проект почне заробляти, вже впроваджувати всякі фішки, які мені хотілося. Я погодився і не пошкодував. До сих пір розвиваю свій проект. Все влаштовує. Рекомендую.

Андрій, фабрика Top Hat

Quote

Для створення сайту видавництва "Біла Сова" я звернулася до команди Mercurio CMS, так як вже раніше з ними працювали і знала, що якщо вони візьмуться - все буде ок. Цього разу у мене були обмеження по часу і бюджету, і хлопці за місяць без болю і труднощів зробили нам хороший робочий сайт, який закриває всі необхідні нам завдання. Також, що особисто для мене важливо, з людьми в цій компанією легко і цікаво працювати.

Христина, видавництво "Біла Сова"

Quote

Давно працюю з цією компанією. Зробив багато різних проектів в галузі електронної комерції та онлайн продажів. Давно спрацювалися, всім комфортно, розуміємо один одного без зайвої бюрократичної тяганини. Можу порадити без сумнівів.

Ігор, інтернет-магазин Бамбук

Quote

Робота з фахівцями команди цілком влаштовує. Все реалізовується дуже швидко і всі мої побажання і ідеї розуміються без довгих пояснень. У мене в проекті багато розробок під мої певні процеси і потреби.

В'ячеслав, друкарня "Конус-Ю"

response